Tjitske, Anneke, Bauke, Jolanda, Jeannette
Tjitske, Anneke, Bauke, Jolanda
& Jeannette = Bestuur CMV

CMV nieuws

CMV toernooi 1 april a.s.

Circulatievolleybaltoernooi speelgebied Sneek  2016/2017

Wedstrijdschema :  Zaterdag 1 april 2017

 

Hieronder de indeling en het schema van het komende toernooi, er hebben zich 97 teams opgegeven.

De wedstrijden worden gespeeld in : Sneker sporthal  – Sneek (12 velden)

 

Teams Niveau 6 spelen om het kampioenschap

Tussen 11:00 uur en 13:00 uur spelen de 21 teams op niveau 6 een afwijkend toernooivorm om het kampioenschap van speelgebied Sneek ZWH.

De beloning is dat er 2 en misschien 3 teams door kunnen naar het regio toernooi wat wordt gehouden op zaterdag 6 mei tussen 10:00 en 14:00 uur in Heerenveen.

Zaterdag 1 april spelen de 21 teams van niveau 6 in 7 poules van 3 teams elk 2 wedstrijden. De indeling van de 7 poules is gedaan van hoog naar laag naar aanleiding van de eindstanden van 4 maart. Hierdoor kunnen de sterkst geachte teams elkaar in de eerste ronde niet uitschakelen.

 

De 7 nummers 1 en het hoogst eindigende nummer 2 (wordt bepaald op punten, daarna op saldo) spelen in een afvalronde 3 wedstrijden op de velden 9 t/m 12 om 12:00 uur, 12:20 uur en 12:40 uur.

Tussen deze 3 wedstrijdrondes zitten 2 x 5 minuten pauze om de telbriefjes te ontvangen en de volgende wedstrijden te kunnen bepalen en bekend te maken.

De 13 teams die niet bij de eerste 8 komen, worden opnieuw op sterkte ingedeeld en wel in 3 poules van 3 en 1 poule van 4.

Zij spelen 2 wedstrijden om 12:00, 12:20 of 12:40 uur op de velden 2,3,4 of 5. Ook hier zit er steeds 5 minuten pauze tussen de wedstrijden, maar omdat het schema bekend is, mag men eerder beginnen als het team wat net heeft gespeeld ermee akkoord gaat.                                                                                                                     

 

Niveau 5 t/m niveau 2 spelen een regulier toernooi zoals we dat het hele seizoen al gewend waren.

Zij zijn gewoon weer op sterkte ingedeeld.

 

Ieder team speelt per toernooi 4 wedstrijden. Omdat er niet altijd poules van 5 teams kunnen worden samengesteld, gaat het als volgt:

Bij een poule van 6 teams spelen alle teams tegen 1 van de tegenstanders niet, en zo dus 4 wedstrijden..

Bij een poule van 5 teams spelen alle teams 1 keer tegen elkaar.

Bij een poule met 4 teams speelt elk team eerst 3 wedstrijden, DAARNA wordt de eindstand opgemaakt en speelt nr. 1 nog tegen nr. 2 en nr. 3 tegen de nr. 4 van de eindstand. Ga na 3 wedstrijden dus niet weg!!

Op 1 april zijn er 2 poules op niveau 5 met 4 teams.   

 

FLUITEN OP NIVEAU 5 en 6 !!

We stellen het zeer op prijs dat de wedstrijden op niv. 5 en 6 worden voorzien van scheidsrechters.

Dit is de laatste jaren verwaterd, maar MET scheidsrechters die fluiten wordt het meer een officiële wedstrijd.

Hierbij is de regel dat de eerstgenoemde vereniging (thuis) op het schema fluit en dat de tegenstander de telling bijhoudt. In onderling overleg is het mogelijk om de rollen fluiten / tellen om te draaien.


Om GOED TE KUNNEN FLUITEN is het wel belangrijk om de spelregels van niveau 5 en 6 misschien nog een keer door te nemen. (zoals; bonuspunten en  geen bovenhandse serve niveau 5)

 

 

WAARDEVOLLE SPULLETJES THUISLATEN !

Met veel teams op visite is er altijd veel drukte in de kleedkamers en raak je misschien gemakkelijk wat kwijt. Neem dan ook niet meer mee dan noodzakelijk.

Berg je kleding ook zoveel mogelijk in je tas op en blijf van andermans spulletjes af.

Laat waardevolle voorwerpen thuis; heb je ze per ongeluk wel meegenomen, laat dit in ieder geval niet in de kleedkamer achter, maar geef het in bewaring aan de coach.

 

 

OP- en AANMERKINGEN TOERNOOI

Mochten er op- en aanmerkingen zijn op toernooien n Sneek laat dit dan even via de contactpersoon van de vereniging weten.

Laten we elkaar zo open mogelijk benaderen, samen moeten we er een feest van maken voor de kids!

 

 

We gaan weer voor sportieve, fanatieke en spannende wedstrijden.

 

Mede namens; Linda van Gorkum, Gerda Merkies, Jeannette Jorna.
Anne-Louw Huitema


CMV-toernooi 1 april 2017          Poule indeling

 

Niveau 6A

     

Saldo

 

Niveau 6B

     

Saldo

 

Niveau 6C

     

Saldo

Far Ut 01

0

-

0

0

 

vc Sneek 01

0

-

0

0

 

CoVOS 01

0

-

0

0

vc Sneek 04

0

-

0

0

 

Stânfries 02

0

-

0

0

 

vc Sneek 05

0

-

0

0

CoVOS 02

0

-

0

0

 

SVW 02

0

-

0

0

 

Bolsward 03

0

-

0

0

                                 

Niveau 6D

     

Saldo

 

Niveau 6E

     

Saldo

 

Niveau 6F

     

Saldo

Stânfries 01

0

-

0

0

 

Bolsward 01

0

-

0

0

 

Far Ut 02

0

-

0

0

SVW 01

0

-

0

0

 

vc Sneek 03

0

-

0

0

 

vc Sneek 06

0

-

0

0

Swette Sw 01

0

-

0

0

 

Heecherop 03

0

-

0

0

 

Heecherop 02

0

-

0

0

                                 

Niveau 6G

     

Saldo

                       

vc Sneek 02

0

-

0

0

                       

Heecherop 01

0

-

0

0

                       

VC058 01

0

-

0

0

                       
                                 

Niveau 5A

     

Saldo

 

Niveau 5B

     

Saldo

 

Niveau 5C

     

Saldo

O.T.I.B. 01

0

-

0

0

 

Bolsward 04

0

-

0

0

 

VC058 03

0

-

0

0

CoVOS 03

0

-

0

0

 

vc Sneek 08

0

-

0

0

 

Makkum 02

0

-

0

0

Makkum 01

0

-

0

0

 

Punt Ut 01

0

-

0

0

 

vc Sneek 07

0

-

0

0

Bolsward 02

0

-

0

0

 

VC058 02

0

-

0

0

 

vc Sneek 09

0

-

0

0

SVW 03

0

-

0

0

 

SVW 04

0

-

0

0

 

Swette Sw 02

0

-

0

0

                                 

Niveau 5D

     

Saldo

 

Niveau 5E

     

Saldo

 

Niveau 4A

     

Saldo

Heecherop 04

0

-

0

0

 

Wisky 01

0

-

0

0

 

Iverto 01

0

-

0

0

VC058 04

0

-

0

0

 

SVW 05

0

-

0

0

 

Stânfries 03

0

-

0

0

Punt Ut 02

0

-

0

0

 

Makkum 04

0

-

0

0

 

D.B.S 01

0

-

0

0

TenT 01

0

-

0

0

 

CoVOS 04

0

-

0

0

 

vc Sneek 10

0

-

0

0

                       

vc Sneek 11

0

-

0

0

                                 

Niveau 4B

     

Saldo

 

Niveau 4C

     

Saldo

 

Niveau 4D

     

Saldo

Makkum 05

0

-

0

0

 

Bolsward 05

0

-

0

0

 

Punt Ut 03

0

-

0

0

V.L.O. 01

0

-

0

0

 

Far Ut 03

0

-

0

0

 

Bolsward 06

0

-

0

0

Stânfries 04

0

-

0

0

 

Heecherop 06

0

-

0

0

 

Swette Sw 03

0

-

0

0

vc Sneek 12

0

-

0

0

 

Far Ut 04

0

-

0

0

 

Makkum 06

0

-

0

0

D.B.S 02

0

-

0

0

 

SVW 06

0

-

0

0

 

Bolsward 07

0

-

0

0

                                 

Niveau 4E

     

Saldo

 

Niveau 3A

     

Saldo

 

Niveau 3B

     

Saldo

vc Sneek 13

0

-

0

0

 

Iverto 02

0

-

0

0

 

CoVOS 07

0

-

0

0

SVW 07

0

-

0

0

 

CoVOS 05

0

-

0

0

 

Iverto 03

0

-

0

0

V.L.O. 02

0

-

0

0

 

CoVOS 06

0

-

0

0

 

D.B.S 04

0

-

0

0

vc Sneek 14

0

-

0

0

 

Bolsward 08

0

-

0

0

 

vc Sneek 17

0

-

0

0

SVW 08

0

-

0

0

 

vc Sneek 18

0

-

0

0

 

Makkum 07

0

-

0

0

           

D.B.S 03

0

-

0

0

           
                                 

Niveau 3C

     

Saldo

 

Niveau 2A

     

Saldo

 

Niveau 2B

     

Saldo

vc Sneek 15

0

-

0

0

 

Bolsward 09

0

-

0

0

 

Far Ut 05

0

-

0

0

vc Sneek 19

0

-

0

0

 

CoVOS 08

0

-

0

0

 

Swette Sw 04

0

-

0

0

V.L.O. 03

0

-

0

0

 

TenT 02

0

-

0

0

 

Punt Ut 04

0

-

0

0

SVW 09

0

-

0

0

 

vc Sneek 16

0

-

0

0

 

Wisky 02

0

-

0

0

SVW 10

0

-

0

0

 

CoVOS 09

0

-

0

0

 

O.T.I.B. 02

0

-

0

0

           

Makkum 08

0

-

0

0

 

Far Ut 06

0

-

0

0

 


Zaterdag 1 april 2017 – Sneker sporthal - SNEEK    Wedstrijdschema per poule

 

11:00   5 6A Far Ut 01 - vc Sneek 04
11:15   5 6A CoVOS 02 - Far Ut 01
11:30   5 6A vc Sneek 04 - CoVOS 02
             
11:00   6 6B vc Sneek 01 - Stânfries 02
11:15   6 6B SVW 02 - vc Sneek 01
11:30   6 6B Stânfries 02 - SVW 02
             
11:00   7 6C CoVOS 01 - vc Sneek 05
11:15   7 6C Bolsward 03 - CoVOS 01
11:30   7 6C vc Sneek 05 - Bolsward 03
             
11:00   8 6D Stânfries 01 - SVW 01
11:15   8 6D Swette Sw 01 - Stânfries 01
11:30   8 6D SVW 01 - Swette Sw 01
             
11:00   9 6E Bolsward 01 - vc Sneek 03
11:15   9 6E Heecherop 03 - Bolsward 01
11:30   9 6E vc Sneek 03 - Heecherop 03
             
11:00   10 6F Far Ut 02 - vc Sneek 06
11:15   10 6F Heecherop 02 - Far Ut 02
11:30   10 6F vc Sneek 06 - Heecherop 02
             
11:00   11 6G vc Sneek 02 - Heecherop 01
11:15   11 6G VC058 01 - vc Sneek 02
11:30   11 6G Heecherop 01 - VC058 01
             
12:00   9 FA nmr 1 P6A - beste nmr 2
12:00   10 FB nmr 1 P6B - nmr 1 P6G
12:00   11 FC nmr 1 P6C - nmr 1 P6F
12:00   12 FD nmr 1 P6D - nummer 1 P6E
             
12:20   11 W A+D (F1) Win w.nr. FA - Win w.nr. FD
12:20   12 W B+C (F2) Win w.nr. FB - Win w.nr. FC
12:20   9 V A+D (F3) Verl nr. FA - Verl w.nr. FD
12:20   10 V B+C (F4) Verl.nr. FB - Verl w.nr. FC
             
12:40   11 Fin Winnaar F1 - Winnaar F2
12:40   12 pl 3-4 Verliezer F1 - Verliezer F2
12:40   9 pl 5-6 Winnaar F3 - Winnaar F4
12:40   10 pl 7-8 Verliezer F3 - Verliezer F4
             
12:00   5 P09-11 nr 2 - 2 - nr 2 - 3
12:20   5 P09-11 nr 2 - 4 - nr 2 - 2
12:40   5 P09-11 nr 2 - 3 - nr 2 - 4
             
12:00   4 P12-14 nr 2 - 5 - nr 2 - 6
12:20   4 P12-14 nr 2 - 7 - nr 2 - 5
12:40   4 P12-14 nr 2 - 6 - nr 2 - 7
             
12:00   3 P15-17 nr 3 - 1 - nr 3 - 2
12:20   3 P15-17 nr 3 - 3 - nr 3 - 1
12:40   3 P15-17 nr 3 - 2 - nr 3 - 3
             
12:00   2 P18-21 nr 3 - 4 - nr 3 - 5
12:20   2 P18-21 nr 3 - 6 - nr 3 - 7
12:40   2 P18-21 nr 3 - 4 - nr 3 - 6
12:40   1 P18-21 nr 3 - 5   nr 3 - 7
             
             
             
10:15   11 5A O.T.I.B. 01 - CoVOS 03
10:15   12 5A Makkum 01 - Bolsward 02
10:30   12 5A O.T.I.B. 01 - SVW 03
10:45   11 5A CoVOS 03 - Makkum 01
10:45   12 5A Bolsward 02 - SVW 03
11:00   12 5A Makkum 01 - O.T.I.B. 01
11:15   12 5A CoVOS 03 - Bolsward 02
11:30   12 5A SVW 03 - Makkum 01
11:45   9 5A Bolsward 02 - O.T.I.B. 01
11:45   10 5A SVW 03 - CoVOS 03
             
10:15   1 5B Bolsward 04 - vc Sneek 08
10:30   1 5B Punt Ut 01 - VC058 02
10:45   1 5B Bolsward 04 - SVW 04
11:00   1 5B vc Sneek 08 - Punt Ut 01
11:15   1 5B VC058 02 - SVW 04
11:30   1 5B Punt Ut 01 - Bolsward 04
11:45   1 5B vc Sneek 08 - VC058 02
11:45   5 5B SVW 04 - Punt Ut 01
12:00   1 5B VC058 02 - Bolsward 04
12:20   1 5B SVW 04 - vc Sneek 08
             
08:30   1 5C VC058 03 - Makkum 02
08:30   2 5C vc Sneek 07 - vc Sneek 09
08:45   2 5C VC058 03 - Swette Sw 02
09:00   1 5C Makkum 02 - vc Sneek 07
09:00   2 5C vc Sneek 09 - Swette Sw 02
09:15   12 5C vc Sneek 07 - VC058 03
09:30   12 5C Makkum 02 - vc Sneek 09
09:45   1 5C Swette Sw 02 - vc Sneek 07
09:45   12 5C vc Sneek 09 - VC058 03
10:00   12 5C Swette Sw 02 - Makkum 02
             
08:30   3 5D Punt Ut 02 - TenT 01
08:45   3 5D Heecherop 04 - VC058 04
09:00   3 5D VC058 04 - TenT 01
09:15   3 5D Punt Ut 02 - Heecherop 04
09:30   1 5D TenT 01 - Heecherop 04
09:30   3 5D VC058 04 - Punt Ut 02
10:00   1 5D Nr 1-F - Nr 2-
10:00   2 5D Nr 3-F - Nr 4-
             
08:30   4 5E Makkum 04 - CoVOS 04
08:45   4 5E Wisky 01 - SVW 05
09:00   4 5E SVW 05 - CoVOS 04
09:15   4 5E Makkum 04 - Wisky 01
09:30   2 5E CoVOS 04 - Wisky 01
09:30   4 5E SVW 05 - Makkum 04
10:00   3 5E Nr 1-F - Nr 2-
10:00   4 5E Nr 3-F - Nr 4-
             
08:30   10 4A Iverto 01 - Stânfries 03
08:30   11 4A D.B.S 01 - vc Sneek 10
08:45   11 4A Iverto 01 - vc Sneek 11
09:00   11 4A Stânfries 03 - D.B.S 01
09:00   12 4A vc Sneek 10 - vc Sneek 11
09:15   11 4A D.B.S 01 - Iverto 01
09:30   11 4A Stânfries 03 - vc Sneek 10
09:45   11 4A vc Sneek 11 - D.B.S 01
10:00   11 4A vc Sneek 10 - Iverto 01
10:30   11 4A vc Sneek 11 - Stânfries 03
             
08:30   8 4B Makkum 05 - V.L.O. 01
08:45   8 4B Stânfries 04 - vc Sneek 12
09:00   8 4B Makkum 05 - D.B.S 02
09:15   8 4B V.L.O. 01 - Stânfries 04
09:30   8 4B vc Sneek 12 - D.B.S 02
09:45   8 4B Stânfries 04 - Makkum 05
10:00   8 4B V.L.O. 01 - vc Sneek 12
10:15   8 4B D.B.S 02 - Stânfries 04
10:30   8 4B vc Sneek 12 - Makkum 05
10:45   8 4B D.B.S 02 - V.L.O. 01
             
08:30   9 4C Bolsward 05 - Far Ut 03
08:45   9 4C Heecherop 06 - Far Ut 04
09:00   9 4C Bolsward 05 - SVW 06
09:15   9 4C Far Ut 03 - Heecherop 06
09:30   9 4C Far Ut 04 - SVW 06
09:45   9 4C Heecherop 06 - Bolsward 05
10:00   9 4C Far Ut 03 - Far Ut 04
10:15   9 4C SVW 06 - Heecherop 06
10:30   9 4C Far Ut 04 - Bolsward 05
10:45   9 4C SVW 06 - Far Ut 03
             
08:45   10 4D Punt Ut 03 - Bolsward 06
08:45   12 4D Swette Sw 03 - Makkum 06
09:00   10 4D Punt Ut 03 - Bolsward 07
09:15   10 4D Bolsward 06 - Swette Sw 03
09:30   10 4D Makkum 06 - Bolsward 07
09:45   10 4D Swette Sw 03 - Punt Ut 03
10:00   10 4D Bolsward 06 - Makkum 06
10:15   10 4D Bolsward 07 - Swette Sw 03
10:30   10 4D Makkum 06 - Punt Ut 03
10:45   10 4D Bolsward 07 - Bolsward 06
             
11:45   6 4E SVW 08 - D.B.S 03
11:45   7 4E vc Sneek 14 - vc Sneek 13
11:45   8 4E SVW 07 - V.L.O. 02
12:00   6 4E vc Sneek 14 - D.B.S 03
12:00   7 4E SVW 08 - V.L.O. 02
12:00   8 4E vc Sneek 13 - SVW 07
12:20   6 4E V.L.O. 02 - D.B.S 03
12:20   7 4E SVW 07 - vc Sneek 14
12:20   8 4E vc Sneek 13 - SVW 08
12:40   6 4E D.B.S 03 - SVW 07
12:40   7 4E V.L.O. 02 - vc Sneek 13
12:40   8 4E vc Sneek 14 - SVW 08
             
             
             
             
08:45   5 3A Iverto 02 - CoVOS 05
09:00   5 3A CoVOS 06 - Bolsward 08
09:15   2 3A Iverto 02 - vc Sneek 18
09:15   5 3A CoVOS 05 - CoVOS 06
09:30   5 3A Bolsward 08 - vc Sneek 18
09:45   5 3A CoVOS 06 - Iverto 02
10:00   5 3A CoVOS 05 - Bolsward 08
10:15   5 3A vc Sneek 18 - CoVOS 06
10:30   5 3A Bolsward 08 - Iverto 02
10:45   5 3A vc Sneek 18 - CoVOS 05
             
08:45   6 3B CoVOS 07 - Iverto 03
09:00   6 3B D.B.S 04 - vc Sneek 17
09:15   1 3B CoVOS 07 - Makkum 07
09:15   6 3B Iverto 03 - D.B.S 04
09:30   6 3B vc Sneek 17 - Makkum 07
09:45   6 3B D.B.S 04 - CoVOS 07
10:00   6 3B Iverto 03 - vc Sneek 17
10:15   6 3B Makkum 07 - D.B.S 04
10:30   6 3B vc Sneek 17 - CoVOS 07
10:45   6 3B Makkum 07 - Iverto 03
             
08:45   1 3C vc Sneek 15 - vc Sneek 19
08:45   7 3C V.L.O. 03 - SVW 09
09:00   7 3C vc Sneek 15 - SVW 10
09:15   7 3C vc Sneek 19 - V.L.O. 03
09:30   7 3C SVW 09 - SVW 10
09:45   7 3C V.L.O. 03 - vc Sneek 15
10:00   7 3C vc Sneek 19 - SVW 09
10:15   7 3C SVW 10 - V.L.O. 03
10:30   7 3C SVW 09 - vc Sneek 15
10:45   7 3C SVW 10 - vc Sneek 19
             
10:30   2 2A CoVOS 09 - Makkum 08
10:30   3 2A vc Sneek 16 - Bolsward 09
10:30   4 2A CoVOS 08 - TenT 02
11:00   2 2A vc Sneek 16 - Makkum 08
11:00   3 2A CoVOS 09 - TenT 02
11:00   4 2A Bolsward 09 - CoVOS 08
11:30   2 2A TenT 02 - Makkum 08
11:30   3 2A CoVOS 08 - vc Sneek 16
11:30   4 2A Bolsward 09 - CoVOS 09
11:45   2 2A Makkum 08 - CoVOS 08
11:45   3 2A TenT 02 - Bolsward 09
11:45   4 2A vc Sneek 16 - CoVOS 09
             
09:45   2 2B O.T.I.B. 02 - Far Ut 06
09:45   3 2B Wisky 02 - Far Ut 05
09:45   4 2B Swette Sw 04 - Punt Ut 04
10:15   2 2B Wisky 02 - Far Ut 06
10:15   3 2B O.T.I.B. 02 - Punt Ut 04
10:15   4 2B Far Ut 05 - Swette Sw 04
10:45   2 2B Punt Ut 04 - Far Ut 06
10:45   3 2B Swette Sw 04 - Wisky 02
10:45   4 2B Far Ut 05 - O.T.I.B. 02
11:15   2 2B Far Ut 06 - Swette Sw 04
11:15   3 2B Punt Ut 04 - Far Ut 05
11:15   4 2B Wisky 02 - O.T.I.B. 02