Anneke, Marije, Trijnie en Jeannette
Anneke, Marije, Trijnie
& Jeannette = Bestuur CMV

uitslagen en eindstanden CMVtoernooi teams 1 t/m 5 zaterdag 13 april j.l

Cool Moves Volley-toernooi Nevobo speelgebied Sneek  

Seizoen 2018/2019

 

Eindstanden VOORRONDES:  Zaterdag 13 maart 2019

 

 

 

P1

     

Saldo

 

P2

     

Saldo

 

P3

     

Saldo

Stânfries 01

4

-

8

58

 

vc Sneek 01

4

-

8

82

 

Punt Ut 01

4

-

8

50

vc Sneek 02

4

-

6

10

 

CoVOS 01

4

-

6

36

 

vc Sneek 05

4

-

4

2

CoVOS 03

4

-

3

-17

 

SVW 04

4

-

4

-17

 

SVW 01a

4

-

4

1

Bolsward 02

4

-

3

-16

 

Makkum 01

4

-

2

-32

 

Swette Sw 01

4

-

4

-5

SVW 03

4

-

0

-35

 

D.B.S 02

4

-

0

-69

 

Bolsward 01

4

-

0

-48

                                 

P4

     

Saldo

 

P5

     

Saldo

           

Heecherop 02

4

-

8

81

 

Far Ut 01

4

-

8

69

           

vc Sneek 03

4

-

6

27

 

Heecherop 01

4

-

6

31

           

Far Ut 02

4

-

4

-3

 

D.B.S 01

4

-

4

-13

           

Bolsward 03

4

-

4

-10

 

CoVOS 04

4

-

2

-25

           

SVW 02

4

-

2

-42

 

SVW 05

4

-

0

-62

           

SVW 01b

4

-

0

-53

                       

 


Zaterdag 13 april was het zover, 26 teams streden om het kampioenschap niveau 5/6 . Ook de niveau 5 teams speelden volgens de spelregels van niveau 6. Er waren 5 tickets te verdienen voor het regiokampioenschap op 18 mei in Akkrum waar ook op niveau 6 wordt gespeeld.

Volgens de ranglijst van het laatste toernooi is een poule-indeling gemaakt waarbij even sterke teams over de 5 poules werden verdeeld.  Helaas gaven er zich geen niveau 5/6 teams op die alleen in de ZWH (Workum) speelden.

Bij deze wedstrijden waren er helaas soms redelijk grote krachtsverschillen. Dit was ook wel logisch; het had te maken met de wijze waarop de poules waren ingedeeld. (maar voor een reële afspiegeling van de krachtsverhoudingen wel de meest logische pouleindeling in de voorrondes)

Nadat er door alle teams 4 wedstrijden waren gespeeld en de eindstand van de voorrondes bekend was kon er een nieuwe poule-indeling worden gemaakt

De 5 nummers 1 van de 5 poules kwamen in poule KP1 terecht, de nummers 2 van elke poule in KP2 enz.

 

Hieronder de uitslagen van de voorrondes  op pagina 3 en 4 vinden jullie de 5 finalepoules en de wedstrijden.

 

 

Uitslagen VOORRONDES:  Zaterdag 13 april 2019

 

08:30

1

P1

Stânfries 01

-

vc Sneek 02

28

-

13

08:42

1

P1

CoVOS 03

-

Bolsward 02

21

-

21

08:54

1

P1

Stânfries 01

-

SVW 03

29

-

15

09:06

1

P1

vc Sneek 02

-

CoVOS 03

24

-

13

09:18

1

P1

Bolsward 02

-

SVW 03

24

-

16

09:30

1

P1

CoVOS 03

-

Stânfries 01

18

-

27

09:42

1

P1

vc Sneek 02

-

Bolsward 02

23

-

19

09:42

6

P1

SVW 03

-

CoVOS 03

14

-

17

09:54

1

P1

Bolsward 02

-

Stânfries 01

10

-

30

10:06

1

P1

SVW 03

-

vc Sneek 02

14

-

24

                 

08:30

2

P2

vc Sneek 01

-

CoVOS 01

23

-

15

08:42

2

P2

Makkum 01

-

SVW 04

16

-

24

08:54

2

P2

vc Sneek 01

-

D.B.S 02

40

-

7

09:06

2

P2

CoVOS 01

-

Makkum 01

27

-

13

09:06

6

P2

SVW 04

-

D.B.S 02

24

-

18

09:18

2

P2

Makkum 01

-

vc Sneek 01

10

-

32

09:30

2

P2

CoVOS 01

-

SVW 04

25

-

13

09:42

2

P2

D.B.S 02

-

Makkum 01

20

-

32

09:54

2

P2

SVW 04

-

vc Sneek 01

14

-

33

10:06

2

P2

D.B.S 02

-

CoVOS 01

13

-

31

                 

08:30

3

P3

Punt Ut 01

-

SVW 01a

25

-

17

08:42

3

P3

Swette Sw 01

-

vc Sneek 05

16

-

22

08:54

3

P3

Punt Ut 01

-

Bolsward 01

32

-

13

08:54

6

P3

SVW 01a

-

Swette Sw 01

20

-

23

09:06

3

P3

vc Sneek 05

-

Bolsward 01

29

-

15

09:18

3

P3

Swette Sw 01

-

Punt Ut 01

16

-

24

09:30

3

P3

SVW 01a

-

vc Sneek 05

23

-

20

09:42

3

P3

Bolsward 01

-

Swette Sw 01

19

-

25

09:54

3

P3

vc Sneek 05

-

Punt Ut 01

13

-

28

10:06

3

P3

Bolsward 01

-

SVW 01a

18

-

27

                 

08:30

4

P4

SVW 02

-

Far Ut 02

22

-

20

08:42

4

P4

Bolsward 03

-

Heecherop 02

13

-

32

08:42

6

P4

SVW 01b

-

vc Sneek 03

15

-

30

08:54

4

P4

Bolsward 03

-

Far Ut 02

20

-

23

09:06

4

P4

SVW 02

-

vc Sneek 03

17

-

29

09:18

4

P4

Heecherop 02

-

SVW 01b

38

-

10

09:30

4

P4

vc Sneek 03

-

Far Ut 02

25

-

15

09:30

6

P4

SVW 01b

-

Bolsward 03

20

-

24

09:42

4

P4

Heecherop 02

-

SVW 02

31

-

7

09:54

4

P4

Far Ut 02

-

SVW 01b

25

-

19

10:06

4

P4

vc Sneek 03

-

Heecherop 02

16

-

26

10:06

6

P4

Bolsward 03

-

SVW 02

23

-

15

                 

08:30

5

P5

Far Ut 01

-

Heecherop 01

24

-

13

08:30

6

P5

D.B.S 01

-

CoVOS 04

23

-

22

08:42

5

P5

Far Ut 01

-

SVW 05

35

-

11

08:54

5

P5

Heecherop 01

-

D.B.S 01

21

-

18

09:06

5

P5

CoVOS 04

-

SVW 05

25

-

19

09:18

5

P5

D.B.S 01

-

Far Ut 01

14

-

28

09:18

6

P5

Heecherop 01

-

CoVOS 04

27

-

17

09:30

5

P5

SVW 05

-

D.B.S 01

17

-

20

09:42

5

P5

CoVOS 04

-

Far Ut 01

10

-

30

09:54

5

P5

SVW 05

-

Heecherop 01

8

-

37



 

Cool Moves Volley-toernooi Nevobo speelgebied Sneek  

Seizoen 2018/2019

Eindstanden FINALEPOULES:  Zaterdag 13 april 2019

 

 

 

KP1

     

Saldo

   

KP2

     

Saldo

   

KP3

     

Saldo

K

vc Sneek 01

4

-

6

32

T

6

vc Sneek 02

3

-

5

16

T

10

Far Ut 02

4

-

6

8

2

Stânfries 01

4

-

6

16

T

7

CoVOS 01

3

-

4

13

 

11

SVW 01a

4

-

5

10

2

Heecherop 02

4

-

6

16

T

8

Heecherop 01

3

-

3

5

 

12

SVW 04

4

-

4

-9

4

Punt Ut 01

4

-

2

-25

T

9

vc Sneek 05

3

-

0

-34

 

13

Bolsward 02

4

-

3

-5

5

Far Ut 1(disp)

4

-

0

-39

 

-

vc Sneek 03

0

-

0

0

NG

14

D.B.S 01

4

-

2

-4

                                       
 

KP4

     

Saldo

   

KP5

     

Saldo

             

15

CoVOS 03

4

-

6

26

 

20

SVW 02

4

-

8

33

             

16

Bolsward 03

4

-

4

-1

 

21

SVW 01b

4

-

5

23

             

17

Swette Sw 01

4

-

4

-9

 

22

SVW 05

4

-

4

-6

             

17

CoVOS 04

4

-

4

-9

 

23

Bolsward 01

4

-

3

-6

             

19

Makkum 01

4

-

2

-7

 

24

SVW 03

4

-

3

-13

             
             

25

D.B.S 02

4

-

1

-31

             

 

(disp) = teams met dispensatiespelers, kunnen wel kampioen worden, maar als team geen ticket verdienen voor Akkrum.

NG     = team heeft in de finale geen wedstrijden gespeeld, omdat het was vertrokken. (en daardoor uit de uitslag gehaald.

K        = kampioen ……… de verdere nummering voor het team is de plek op de ranglijst waarop men is geëindigd doordat men
             evenveel punten had én een gelijk puntensaldo  …  (gedeeld 2de en gedeeld 17de )
T        = deze teams verdienden een tickket voor de regionale kampioenschappen
            

De uitslagen lagen in de finalepoules veel dichter bij elkaar, doordat de teams van gelijke sterkte  na de voorrondes nu bij elkaar in de poule zaten. Veel spannende wedstrijden dus, waarbij iedereen van iedereen in de poule kon winnen of verliezen.

Het was zo gepland dat de laatste 2 wedstrijden van de kampioenspoule (KP1) in de laatste speelronde zaten. (de hoop bij de organisatie was dat de kampioen dan nog niet bekend zou zijn.)

Ze werden beloond;  het was spannend was !! Na 3 gespeelde wedstrijden (alleen Punt Ut was al uitgespeeld) konden 3 teams nog kampioen worden.
De beste papieren waren voor Stânfries 1; met 6 punten hadden ze aan een gelijk spel genoeg om zich kampioen te mogen noemen. In de laatste wedstrijd moesten ze het echter opnemen tegen de nummer 2 Heecherop 2 (4 punten uit 3 wedstrijden. Sneek 01 stond derde; ook met 4 punten, maar met slechter puntensaldo dan Heecherop, zij troffen  in de laatste wedstrijd in Far Ut een iets minder sterke tegenstander (2 punten uit 3 wedstrijden), maar als het er om gaat heb je zo’n wedstrijd soms nog niet zomaar gewonnen.

Nadat het laatste eind signaal klonk, zag de eindstand er na 4 wedstrijden anders uit!!.
Stânfries verloor nipt met 2 punten verschil van Heecherop (17-19). Door deze uitslag kwamen deze teams op een gedeelde tweede plek uit, want Sneek 1 deed wat ze moest doen ………… met voldoend groot verschil winnen van FarUt 1 om de andere twee teams op puntensaldo voorbij te streven.

Hiermee werd Sneek 1 dus kampioen !!! Gefeliciteerd, ook namens de CMV-commissie van speelgebied Sneek en ZWH)

 

 Ook in de andere poules werd er nog hard gestreden om een zo hoog mogelijk plekje op de ranglijst. Ook hier waren veel spannende wedstrijden bij. Dit valt op te maken uit het grote aantal gelijke spelen of winst/ verlies met klein verschil.

 

Sneek 1, Stânfries 1, Heecherop 1, Punt Ut 1 en Sneek 2 zullen ons speelgebied op 18 mei vertegenwoordigen en wij wensen hun veel plezier en succes toe !!!!

Het toernooi verliep nagenoeg vlekkeloos; alleen doordat men bij Sneek 3 niet goed gelezen had, was dit team na 4 wedstrijden weggegaan (alles stond wel goed vermeld) Dit team is daardoor uit de uitslag gehaald.

En omdat FarUt 1  dispensatiespeelsters in hun team hadden kwamen zij helaas niet in aanmerking voor een ticket (in Akkrum mogen in een team geen dispensatiespelers zitten.) Dit ondanks hun fraai behaalde 5e plek op de ranglijst.

 

Hierboven de eindstanden en hieronder de bijbehorende uitslagen

 

 


Uitslagen FINALEPOULES:  Zaterdag 13 april 2019

 

10:30

1

KP1

Stânfries 01

-

vc Sneek 01

25

-

18

10:42

1

KP1

Punt Ut 01

-

Heecherop 02

16

-

27

10:54

1

KP1

Stânfries 01

-

Far Ut 01

23

-

18

11:06

1

KP1

vc Sneek 01

-

Punt Ut 01

30

-

12

11:18

1

KP1

Heecherop 02

-

Far Ut 01

24

-

15

11:30

1

KP1

Punt Ut 01

-

Stânfries 01

17

-

23

11:42

1

KP1

vc Sneek 01

-

Heecherop 02

23

-

17

11:54

1

KP1

Far Ut 01

-

Punt Ut 01

16

-

26

12:06

1

KP1

Heecherop 02

-

Stânfries 01

19

-

17

12:06

3

KP1

Far Ut 01

-

vc Sneek 01

14

-

29

                 

10:30

2

KP2

vc Sneek 02

-

CoVOS 01

18

-

18

10:42

6

KP2

vc Sneek 02

-

Heecherop 01

16

-

14

10:54

2

KP2

CoVOS 01

-

vc Sneek 05

27

-

14

11:18

2

KP2

vc Sneek 05

-

vc Sneek 02

13

-

27

11:42

2

KP2

Heecherop 01

-

vc Sneek 05

24

-

17

12:06

2

KP2

Heecherop 01

-

CoVOS 01

19

-

19

                 

10:30

3

KP3

Bolsward 02

-

SVW 04

23

-

19

10:42

3

KP3

SVW 01a

-

Far Ut 02

23

-

18

10:54

3

KP3

Bolsward 02

-

D.B.S 01

19

-

19

10:54

6

KP3

SVW 04

-

SVW 01a

19

-

17

11:06

3

KP3

Far Ut 02

-

D.B.S 01

18

-

15

11:18

3

KP3

SVW 01a

-

Bolsward 02

24

-

17

11:30

3

KP3

SVW 04

-

Far Ut 02

18

-

26

11:30

6

KP3

D.B.S 01

-

SVW 01a

20

-

20

11:42

3

KP3

Far Ut 02

-

Bolsward 02

21

-

19

11:54

3

KP3

D.B.S 01

-

SVW 04

21

-

22

                 

10:30

4

KP4

CoVOS 03

-

Makkum 01

25

-

18

10:42

4

KP4

Swette Sw 01

-

Bolsward 03

24

-

20

10:54

4

KP4

CoVOS 03

-

CoVOS 04

28

-

19

11:06

4

KP4

Makkum 01

-

Swette Sw 01

23

-

17

11:18

4

KP4

Bolsward 03

-

CoVOS 04

22

-

26

11:18

6

KP4

Swette Sw 01

-

CoVOS 03

18

-

31

11:30

4

KP4

Makkum 01

-

Bolsward 03

18

-

22

11:42

4

KP4

CoVOS 04

-

Swette Sw 01

20

-

26

11:42

6

KP4

Bolsward 03

-

CoVOS 03

20

-

17

11:54

4

KP4

CoVOS 04

-

Makkum 01

20

-

18

                 

10:30

5

KP5

SVW 05

-

SVW 01b

8

-

19

10:30

6

KP5

SVW 02

-

SVW 03

26

-

15

10:42

5

KP5

D.B.S 02

-

Bolsward 01

16

-

23

10:54

5

KP5

SVW 02

-

SVW 01b

19

-

18

11:06

5

KP5

SVW 05

-

Bolsward 01

24

-

15

11:06

6

KP5

SVW 03

-

D.B.S 02

19

-

19

11:18

5

KP5

Bolsward 01

-

SVW 01b

23

-

23

11:30

5

KP5

D.B.S 02

-

SVW 02

14

-

25

11:42

5

KP5

SVW 03

-

SVW 05

17

-

23

11:54

5

KP5

SVW 01b

-

D.B.S 02

27

-

14

11:54

6

KP5

Bolsward 01

-

SVW 03

21

-

25

12:06

5

KP5

SVW 02

-

SVW 05

25

-

15

 

We wensen iedereen een goed vakantie en hopen iedereen ook volgend seizoen; in september; weer actief op de volleybalvelden te zien.

Een aantal zullen in nieuwe C jeugd teams terecht komen en een aantal van jullie komen we komend seizoen

weer bij de CMV toernooien tegen. Beide commissies staan ook komend seizoen weer voor jullie klaar !!

 

Met vriendelijke groeten

Anja Speerstra en Forkje Visser (CMV nevobo - speelgebied ZWH)

Linda van Gorkum, Gerda Merkies, Jeannette Jorna en Anne-Louw Huitema (CMV nevobo - speelgebied Sneek)