Sfeer 1
Winst!
Janieke pass
Petra Groenland

Het laatste nieuws van VC Sneek

Teamindeling meisjes (update 11-10)

Teamindeling meisjes (update 11-10)

Ook in deze categorie geldt: kosteloos opzeggen kon tot maandag 15 juni.

Met name voor C2 en C3 wijzigingen.

 

 

 

Sneek A1 - topklasse

Jildis van der Schoot     

Femke Groothof   

Anouk Oldenburger     

Lieke Brouwer       

Inge Wesselius     

Karlijn Bijma

Iris Minnesma

Margriet Abma

Rixt Wijnja               

 

Sneek A2 - hoofdklasse

Samantha Reijnders

Manon van der Werff

Shanna Stapersma

Enit Vallinga  

Femke Bijma

Rhona Kodoati     

Jeanine Siemonsma    

Laura Jonker

Fleur Cnossen   

 

Sneek A3 - 1e klas

Nikkie Salverda   

Marrit Walstra   

Swaentje Kroon

Teunia Postma

Rianne Merkies  

Marlycke Strikwerda          

Sophie Schonk

Larissa Spoor   

 

Sneek A4 rayon - 2e klas

Marianne Nab  

Annika Brattinga 

Fenne Gort

Elke van Brandwijk                      

Suzanne Ypma                              

Eva Douglas                                  

Marijke Hoekstra                          

Esmee Hazelaar  

Fatiha Gahlouz 

Emma Koeree

Eva Koeree

 

Sneek A5 rayon - 2e klas 

Ilse Meertens  

Mirthe Bargboer  

Sabine Faber

Lisa Veensma  

Jente Rodenhuis 

Suze Meijer

Rinske Visser

Annika de Haan

Imre Stiensma

  

Sneek B1 - regio hoofdklasse

Irza Kuipers                                 

Iris uit oude Groeneveld              

Nienke Bijma   

Lisa Jansma                                  

Kim Abma   

Bente Herfkens                            

Marieke Gijselaers  

Lotte Visser

 

Sneek B2 - 1e klas

Karlijn Baanstra                       

Sterre Brouwer    

Eva van der Ham     

Sarah Horjus            

Sterre van Brugge     

Imre Roskam                           

Sterre van der Tuuk                         

Annelies Zijda

 

Sneek B3 - 2e klas rayon

Ploon Hofstede    

Amber Hazelaar

Fleur Snip                      

Ylse de Jong                            

Dieuwke Veldstra                    

Maaike Bruining                       

Hannah van Sasburg                   

Amy-Lynn van Dijk 

 

Sneek B4 - 2e klas rayon

Marjolein van Houten

Ilse Hijlkema   

Emma Koopmans

Siënna Paulusma

Esmee Kremer 

Hilde Kapitein                  

Annadyn Wierda     

Lara Busman              

Carmen Kramer 

 

Sneek C1 - regio topklasse

Anna Steehouwer   

Brecht Piersma  

Maaike Drenth  

Nina Boorsma   

Rianne Kroon   

Linet Baanstra  

Anna Posthuma 

Rixt Scholten

Maureen Oldenburger   

 

Sneek C2 

Riemke Akkerman

Marlies Spitse      

Bo Vermaning

Kyra Kock

Jaimy de Vries

Lisette Terveer

Famke Lijzenga

Esther Mekking

Margo Fijlstra

 
Sneek C3

Myrthe Minnesma             

Meike Eldering                

Isa Wartena                      

Noa Dotinga                   

Jeska Nieuwland          

Femke Tjoelker            

Noa de Haas

Tess Koster

Jade Brouwer

 

Sneek C4 - rayon

Julia Lont  

Eva Zijlstra   

Emma v Berchum

Tatum Gerritsen

Mirthe Penneweert

Britt Hemmes    

Marrit Spoelstra

Els Bleeker

Lobke Attema 

 

Sneek C5 - rayon

Nelline Venema

Pien Dijkstra

Anna Rotsma

Eva Speelman

Hinke Visser

Marleen van der Meulen

Leanne Lijzenga

Dinah Kramer

 

Sneek C6 - rayon

Elina Walstra

Inez Bootsma

Lina van der Sluis

Marit van der Sluis

Nynke Schram

Shanne Sieperda

Brecht Grouwstra Esmee Ringersma Jamilla Annee Lea Nijholt