Sfeer 1
Winst!
Janieke pass
Petra Groenland

Het laatste nieuws van VC Sneek

Voorlopige teamindeling meisjes seizoen 2017-2018

Publicatiedatum: 26 mei 2017.
Laatste update: 20 juli.

 

A1 topklasse

Jeltje Sikma

Desy Poiesz

Eline Quarre

Nienke Bijma  

Rixt Scholten

Annemare Wempe

Maaike Drenth

Anna Posthuma

Maureen Oldenburger  

Nina Boorsma  

 

A2 hoofdklasse

Lotte Visser

Emma Vallinga    

Sterre van Brugge

Lisa Jansma                                

Floor Albertsma

Lisette Terveer

Irza Kuipers                                  

Eva van der Ham      

 

A3 1e klas

Hester Fokkema            

Karlijn Baanstra            

Sarah Horjus  

Sterre van der Tuuk                          

Kyra Kock

Marlies Spitse

Margo Fijlstra

Lobke Altena 

 

A4 rayon 2e klas

Marjolein van Houten

Siënna Paulusma

Jente Rodenhuis

Lara Busman            

Maaike Bruining                      

Esmee Kremer  

Hilde Kapitein          

Iris Abma          

Meinke van der Ham

Noortje van der Werf

 

A5 rayon 2e klas

Fleur Snip                      

Ylse de Jong                            

Amber Hazelaar  

Julia Lont

Meinke vd Ham

Noortje vd Werf        

Anouschka Mulder                          

Fardau Heeringa                              

 

B1 topklasse

Noa de Haas

Iris Oosterbaan

Brecht Piersma

Linet Baanstra

Floor Spitters

Rianne Kroon  

Dinah Kramer                

Simone Szovan

Elise Hiemstra

Meike Eldering

 

B2 hoofdklasse

Esther Mekking  

Anna Steehouwer  

Bo Vermaning

Myrthe Minnesma            

Noa Dotinga                  

Jeska Nieuwland   

Famke Lijzenga              

Bente Gerritsma  

Britt Hemmes

 

B3 1e klas

Tess Koster

Eva Speelman                  

Manon Overzet

Rixt van der Goot        

Elsa van der Berg

Anna Rotsma   

Noa van der Molen

Nelline Venema

Lea Nijholt

Isa Wartena

 

B4 1e klas

Judith Jonkman                            

Mirthe Penneweert    

Amy-Lynn van Dijk  

Eva Zijlstra      

Tatum Gerritsen    

Emma van Berchum

Ylva de Haan

Judith Haanstra

Silke Bolt

 

B5 1e klas

Tessa de Wit                    

Femke Tjoelker          

Annewil de Vries

Nynke Schram                

Hinke de Visser                    

Joliek de Vries

Esmee Ringersma

Isa Bootsma

Pien Diekstra

Femke Postma

 

B6 1e klas

Elina Walstra                   

Inez Bootsma

Lisa van der Sluis           

Marrit van der Sluis   

Daphne Draaisma

Linde Oosterhaven                   

Brecht Grouwstra

Nicole Bakkenes

Anouschka Mulder

Fardau Heeringa

 

C1 regio topklasse

Esmee Hofman

Lyonne Boers

Merel van Duijne

Femke Cruys    

Leanne Lijzenga              

Emma Dijkstra

Pien Zijlstra

Jamilla Annee

 

C2 hoofdklasse

Danique Boers

Amber Vellema

Meike Westerhof

Albertine van der Goot

Rixt Posthuma

San Teigeler

Iris Schat

Senna Hendrikse

Meike Kramer

 

C3 1e klas

Kirsten Penneweert

Meke de Boer

Elise Zijlstra  

Phaeda Thompsen

Dionne Spoelstra

Rosalie Bogaard

Jasmijn de Jong

Roos Bleeker

Pleun Strikwerda

  

C4 rayon

Naomi Wessels

Jentl Nooitgedacht

Amse van der Werf

Simone Janssen

Noa Kalsbeek

Ilse Baanstra    

Anniek van der Sluis

Iris de Jong

Mayke Schram

 

C5 rayon

Nadine Boerstra                                  

Julia Poiesz                                          

Sabine Dijkstra                                      

Esmee Schotanus

Marrit Veenema

Judith Knol  

Tessa van der Sluis 

Tessa de Vries

Judith Jasper

Meike Hazelaar